Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.09.2010 09:07:26 

Vlaďčiny stránky

Věnce po celý rok
Věnce po celý rok... jsem nazvala tuto stránku, neboť právě věnce jsou i mou další zálibou. Líbí se mi, když jdu po ulici a vidím na vstupních dveřích věnec a o to víc mě potěší, když je vlastnoručně dělaný

Velikonoční věnec
velikonoce 2007 - věnec tvořený z vrbového proutí


Léto 2007 - věnec ze sušených lučních květů. Z dovolené jsem si přivezla kytičku lučního kvítí, co kvetlo u cest a když jsem šla s dětmi ven, pokaždé jsem domů nesla svazeček kvítí. Všechno roste při jedné cestě.

 Podzim 2007

Letní věneček už přestal být hezký, počasí se zhoršilo, a tak bylo načase udělat na dveře něco podzimního. Při jednom nákupu v Tescu jsem si v tamním květinářství všimla podzimně naaranžované podkovy, ale samozřejmě jinak, než jsem nakonec vytvořila já. Nikdy úplně nekopíruju. Základ tvoří obyčejný tvrdý karton ve tvaru podkovy, na nějž jsem pak tavnou pistolí přidělala jednotlivé druhy trav a šípky.

A když už jsem v tom podzimu, přidám ještě současný věnec, který dávám na dveře nyní. Je tvořený listy, které jsem našla cestou do obchodu, a opět přidány trávy a uschlé rostliny, co jsem našla venku. Dávat ho sem později by, myslím, už nemělo smysl.
Velikonoce 2008

 
Jelikož se mi nezachovala fotka větších rozměrů vajíčkového věnce téměř před čtyřmi lety, rozhodla jsem se pro letošní velikonoce udělat věnec na dveře v podobném stylu. Z bílých skořápek v kombinaci s kvítky zlatého deště a barevných kytiček, tmavé dveře doslova rozsvítí.

Vánoce 2008

Čím dál víc se mi líbí věnce na dveře z přírodních materiálů, a tak suším plátky pomerančů, kupuju badyán, sbírám šišky, žaludy, a letos jsem koupila krabičku plnou těch krásných přírodnin
TOPlist