Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.09.2010 09:07:26 

Vlaďčiny stránky

KrabičkyKrabičky se mi začaly líbit v okamžiku, kdy je začala dávat na jednu diskuzi paní, která má svůj obchůdek s bižuterií a s balením dárků, a krabičky si vyrábí pro své zákaznice, kterým vybranou bižuterii do těchto krabiček balí.
 
Vyšívané krabičky
 
  
Zkoušími krabičky vyšívat klasickými mulinkami a velkou jehlou. Svislým vzorem na kartonu lze krásně docílit pravidelnosti vzoru.
 
                                                               
 
 
 Kromě malých krabiček zkrášluju ubrouskovou technikou i větší dřevěné krabice na čaj


V dnešní době se obyčejné krabice zkrášlují. Třeba i snoubenci chtějí mít jiné krabičky na svatební koláčky, než se dělávaly dřív, aby se odlišili od ostatních. Ale zaujmout krabičkou může i manžel svou manželku, když jí do ní dá šperk, parfém nebo jakýkoli dárek menších rozměrů.
Já jsem dostala hodinky po příjezdu z porodnice se svým prvorozeným synem. Ležely v postýlce na peřince.

Po nějaké době jsem se opět ke krabičkám vrátila. A sice v duchu jednotlivých měsíců v roce. Každý měsíc se mi jeví v jiných barvách


Kolekce " SRPEN"

Já vidím srpen jako měsíc slunce, jasu a zlata. A proto krabičky v těchto barváchKolekce " ZÁŘÍ"


V září už vidím méně jasu, spíš s nádechem hnědé, místy oranžové, listí se začíná zbarvovat, a tak i krabičky v těchto barvách

Polstrování krabic
 
 
*A když už jsem u těch dárků, začala jsem i polstrovat krabice. Ozvala se jedna paní, která chtěla darovat broušenou mísu někomu k svatbě. Neměla na ni ale krabici, a chtěla, aby to nějak vypadalo. A tak jsem na půdě našla jedinou krabici, která odpovídala daným rozměrům. Polepila jsem ji balícím papírem a vypolstrovala bílým saténem. Dárek v ní vypadal hezky.
*Druhá krabička je přímo vyrobená z vlnité lepenky. To pro změnu manželova babička chtěla někomu darovat Becherovku. Krabici požadované velikosti jsem neměla, a tak jsem si ji vyrobila. Jako polstrování jsem použila hedvábný šátek, který jsem někde našla.
*Loni o vánocích jsem manželovi koupila dva půllitry na pivo, jelikož jsem mu jich několik rozbila, a tak jsem na ně vyrobila polstrované krabičky na míruTOPlist